پرتو دانش چیست 

با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه الکتروفیزیولوژی و علوم اعصاب پرتو دانش و طراحی بیش از ۱۰۰ محصول ، به پزشکان و محققان سراسر جهان کمک می کند تا در حرفه خود با استفاده از راه حل های نوآورانه گام بردارند . پرتو دانش در چین تاسیس شد و به سرعت در خاورمیانه و جهان گسترش یافت. 

برخی از دستاورد های ما  

راه اندازی بیش از ۱۰۰۰ آزمایشگاه الکتروفیزیولوژی در سراسر جهان.

تجهیز بیش از ۶۰۰ مرکز بالینی توسط محصوالت درمانیNeuroBiofeedback

برگزاری بیش از ۲۰۰ کارگاه در ایران ، چین ، امارات ، روسیه و حضور در بیش از ۵۰ نمایشگاه و سمپوزیوم به عنوان غرفه دار.

بیش از ۲۰۰۰ مقاله تحقیقاتی ISI با استفاده از محصوالت ما منتشر شده است.

اعطای 110000 هزار دلار به عنوان کمک هزینه تجهیزات به محققان طی سال های ۲۰۱۹-۲۰۱۸ ، به منظور ترویج و ایجاد آزمایشگاه های جدید الکتروفیزیولوژی در کشورهای مختلف مانند پاکستان ، مالزی ، افغانستان ، نیجریه و ترکیه.

داشتن یک شبکه عالی از متخصصان مغز و اعصاب ، الکتروفیزیولوژیست ها و روانشناس مغز و اعصاب در سراسر جهان

دیدگاه ما  

ما امیدواریم که با کمک محصوالت و خدمات ما بیشتر بیماران بتوانند بهبود یابند و زندگی خود را بهبود بخشند. پرتو دانش اصرار دارد با پیروی از ایده های باورنکردنی و بدیع در زمینه طراحی تجهیزات الکتروفیزیولوژی با فناوری پیشرفته ، در محدوده علوم حرکت کند.تیم ما شامل بیش از ۴۰ محقق ، عصب شناس ، فیزیولوژیست و روانشناس است که در کنار مهندسین حرفه ای کامپیوتر و الکترونیک کار می کنند . مامعتقدیم که دستیابی به موفقیت های فنی تنها با همکاری گرم بین دانشمندان و مهندسان حاصل می شود.

ماموریت ما  

 ScienceBeam انواع دستگاه های الکتروفیزیولوژی را برای تحقیقات و استفاده های بالینی تولید می کند. ما طیف کاملی از سیستم های ضبط سیگنال زیستی ، از جمله سیگنال های
EEG ، EMG و EEG را به ۱۲۸ کانال در مدل های انسانی و حیوانی طراحی و تولید می کنیم. ما با موف قیت بیش از صد آزمایشگاه الکتروفیزیولوژی حیوانات را در سراسر جهان در ضبط LFP و تک واحد تجهیز کرده ایم. 

ویژگی برخی از محصولات   

eWave  :

یک دستگاه الکتروفیزیولوژی پژوهشی ثبت سیگنالهای بیولوژیکی با ۳۲ ،۶۴ یا ۱۲۸ کانال ثبت است که قابلیت ثبت سیگنال های بیولوژیکی متنوعی چون EEG ،EMG ،ECGو EOG را دارد.

این دستگاه بیشتر با هدف انجام پژوهش ها و پروژه های تحقیقاتی و هم چنین مانیتور بیماران در بیمارستان ها و مراکز مورد استفاده قرار میگیرد . هم چنین یک سیستم ثبت ERP با دقت باال نیز میباشد که قابلیتهایی متفاوت از سایر سیستم های ثبت ERP دارد.

 eCap  :

کلاه های eCap  که در انواع ۶۴ و ۱۲۸ کاناله ارائه شده اند، برای ثبت سیگنال های مغزی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین ، سنسورهای خارجی نیز برای ثبت سایر سیگنال های بیولوژیکی قابلیت اتصال به eWave را دارند.

 eProbe :

نرم افزار eProbe برای مشاهده ی آنالین و آنالیز سیگنال های ثبت شده توسط دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با استفاده از فضایeBridge امکان تحلیل

زمان واقعی (Real-Time) داده ها در فضای سیمولینک نیز فراهم شده است.

eLab :

eLab یک دستگاه الکتروفیزیولوژی حیوانی و سیستمی برای ثبت دقیق سیگنالهای خارج سلولی الکتروفیزیولوژیک است که برای ثبت تکنیکهای مختلف الکتروفیزیولوژی قلب و اعصاب در مدل تهاجمی و غیر تهاجمی بر روی انواع حیوانات آزمایشگاهی با سیستم پیشرفته elab قابل انجام است . این سیستم در واقع یک آزمایشگاه کامل برای انجام انواع تکنیک های پژوهشی الکتروفیزیولوژی است . مانند ثبت تک واحدی، پتانسیل میدانی ، ECOG سرعت هدایت عصبی، مطالعات قلب و عروق شامل فشار خون تهاجمی و غیر تهاجمی و ضربان قلب است. سیستم تحریک الکتریکی ePulse در کنار این دستگاه قرار دارد.

ابزار استریوتاکسی :

ابزار استریوتاکسی از سیستم های جراحی آزمایشگاهی با مختصات سه بعدی برای جداسازی دقیق نقاط مورد نظر در مغز استفاده می کند، که محققان را قادر می سازد تا حداقل جراحی تهاجمی مانند تزریق دقیق را انجام دهند.