آوین : شرکت آوین با 3 سال سابقه درخشان در حوزه تولید و فروش صندوق های فروشگاهی ، بارکد خوان ، پرینتر حرارتی و سایر ابزار فروشگاهی با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا و دانش و پشتکار خود تحولی نو در صنعت صندوق های فروشگاهی هم در حوزه سخت افزار و هم نرم افزار ایجاد کرده و آماده خدمت رسانی به دوستانی است که به فروش و فروشگاه خود اهمیت می دهند .

صندوق‌های فروشگاهی تولید شده در مجموعه آوین به دلیل سرعت و دقت بسیار بالا و قدرتمند کردن فروشگاه‌ها، به اسم پاورشاپ (POWER SHOP) نام‌گذاری شده‌اند .

در آوین بیش از 40 نفر محقق ، برنامه نویس ، طراح ، مدیریت فروش ، تیم فروش داخلی و خارجی ، استراتژیست ، مدیر پروژه ، تیم برنامه ریزی و … گرد هم جمع آمدند

به همین دلیل صفر تا صد صندوق های فروشگاهی از طراحی تا تولید ، از برنامه نویسی تا اجرا، از آموزش تا پشتیبانی ، همه و همه توسط تیم فوق حرفه ای آوین به مرحله اجرا در آمده است .

در بخش اول تولیدات صندوق های فروشگاهی به دلیل کاربری آسان و همه جانبه بودن نرم افزار ها و طراحی شکیل و کاربرپسندی آسان ، بسیار مورد توجه شرکتی دولتی قرار گرفت و بنا به در خواست آن شرکت 2500 صندوق فروشگاهی تولید شد و در سوپر مارکت های سراسر ایران به سرعت جای گیر شد . و در همان زمان 650 صندوق نیز در چین به فروش رسید .

صندوق های فروشگاهی ما در سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، قنادی ها ، فروشگاه های لباس و تمام اصنافی که به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط هستند کاربرد دارد و برای اینکه این دستگاه برای مشتری کارآمد باشد در هر قشر 100 نفر را مورد بررسی قرار دادیم و آنچه که از یک صندوق فروشگاهی موردنیاز شان بود را پیدا کردیم و طبق این نیاز سنجی طراحی نرم افزار آوین را انجام دادیم