هایمارت چیست

هایمارت شبکه سراسری سوپرمارکت های ایران است که بیش از 2200 سوپرمارکت فعال در نقاط مختلف کشور اعم از شهرها و روستاها دارد. هایمارت تخفیفات متعددی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در کشور را از نزدیکترین سوپرمارکت محله تان به شما ارائه می دهد.

ویژگی ها 

با هایمارت دیگر لازم نیست مسیر طولانی تا فروشگاه ها را طی کنید و در صف های طولانی خرید منتظر بمانید، زیرا هایمارت در هر خیابان و محله ای سوپرمارکت فعال دارد و به ارائه 10 %تا 30 %تخفیف می پردازد . سوپرمارکت های هایمارتی به صندوق های فروشگاهی شرکت RainBow مجهز شده اند که با استفاده از این صندوق ها به شبکه هایمارت متصل میشوند و با خدماتی که هایمارت در نرم افزار صندوق فروشگاهی خود قرار داده است سوپرمارکت ها میتوانند به راحتی هم از تخفیفات هایمارتی بهره مند شوند هم به راحتی کالاها و فاکتور های خود را مدیریت کنند.

هم چنین یکی دیگر از خدمات هایمارت، اپلیکیشن مشتریان هایمارت میباشد که با استفاده از این اپلیکیشن مشتریان به راحتی میتوانند از تخفیف ها و جشنواره های هایمارت مطلع شوند همچنین اپلیکیشن هایمارت دارای قابلیت کیف پول نیز میباشد که مشتریان در صورت دلخواه میتوانند با شارژ کردن کیف پول خود بدون اینکه پول نقد یا کارت بانکی با خود به همراه داشته باشند مبلغ فاکتور خود را تنها با ارائه بارکد وفاداری خود تسویه نمایند.